Hakkımızda

Sırıstat Koltuk Yıkama olarak hizmet vermekteyiz. Yıkadığımız çamaşır ve halılardan çıkan tüyler evde toz birikmesine sebep olabiliyor. Aynı zamanda bakteri, küf gibi maddeler de kire neden olabiliyor. Evde uzun süre biriken toz bir süre sonra haşereler için yaşam alanı oluşturmaya başlıyor. Bu sebeple düzenli olarak evde temizlik işleminin yapılması sağlık açısından önemlidir. Firmamız da biriken toz, kir ve onların sebep olduğu mikroorganizmaları yok etmek için  faaliyet göstermektedir. 

 

Kirler, tozlar uzun süre temizlenmeyen yerlerde akarlara ve küflere sebep olabildiği için oturduğumuz alanların temizliği sağlığımız için önemlidir. Koltukların profesyonel şekilde yıkanması aynı zamanda kumaşın daha uzun şekilde kullanılmasını sağlar. Yani koltuklarınızın dayanıklılığı artar. Kirden arınmış, parlak bir görünüme kavuşur. İhtiyaç duydukça ve rutin olarak temizlik iyi olacaktır.

 

Mikroorganizmalar, akarlar ve bakteriler açısından yatak temizliği de sağlık için çok önemlidir. Hijyenik olmayan bir zemin rahat bir uyku almaya da engel olur. Temiz bir yatakta dinlenmiş şekilde uyanırsınız aynı zamanda da sağlığınızı korursunuz. Bu temizliğin mevsimsel geçişlerde 6 ayda bir yapılması uygundur.

 

Tecrübeli elemanlarımız, güler yüz ile titizlikle çalışırlar. Farklı iki alanda da müşteri memnuniyetini esas alan firmamız verdiği uygun fiyatlarla da dikkat çeker.